sk   en     de    pl    ru 

KONTAKTY 0850 150 151 | 905 934 579

Vyhľadávanie

Ako premeniť svoj dom k dokonalosti?

23.2.2018

Každý majiteľ rodinného domu chce, aby jeho dom vyzeral úplne dokonale. Krásne upratané okolie, biela fasáda, hrantíky plné kvetín, perfektne udržiavaná záhrada, kde nebude žiadne haraburdu. Ako to docieliť?

Čítať ďalej...

Prečo je dôležitý dreváreň a správne skladovanie dreva?

14.2.2018

Je zima, a preto je teraz veľmi dôležitý dřevník. Vďaka nemu môžete skladovať drevo bez problémov a budete ho mať vždy dobre preschnuté. Ako ale vlastne drevo skladovať? Čo je najvhodnejší?

Čítať ďalej...

Vyšperkujte si záhradu funkčným altánkom na priateľské posedenie

8.2.2018

Niektorí ľudia milujú priateľská posedenie. Patríte aj vy medzi nich? Ak áno, potom určite uvažujete o zaobstaraní altánku pre podobné akcie. Akýsi vybrať a ako ho vybaviť?

Čítať ďalej...

Sú lepšie fóliovníky, alebo skleníky?

skleník

29.12.2017

Ak chcete záhradníčiť a myslíte to vážne, pravdepodobne uvažujete o zaobstaraní foliovníky, alebo skleníkov. Lenže pre čo sa vlastne rozhodnúť? Váhate a nie ste si istí. Poďme si teda prebrať, kedy zvoliť fóliovník a kedy radšej skleník, respektíve aké sú výhody oboch týchto riešení zázemie pre záhradu?

Čítať ďalej...

Aké spôsoby zastrešenia potrebujete k domu?

přístřešek na auto

25.1.2018

Ak patríte medzi šťastné majiteľa rodinného domu na dediny alebo v mestskej vilovej časti, určite skôr alebo neskôr začnete uvažovať o nejakom prístrešku k domu alebo do záhrady. Aké možnosti zastrešenie máte a na čo môžu slúžiť?

Čítať ďalej...

Ako a čím si vybaviť dom a záhradu?

betonová garáž

10.1.2018

Väčšina ľudí chce, aby mala príjemné okolí domu a krásnu záhradu. To ale chce dosť snahy, nepríde to samo. Musíte si vybrať, čo sa vám bude hodiť, aby to ladilo s vaším rodinným domom. Výhodou je aj skutočnosť, že si všetko môžete pozrieť v showroome a nikdy tak nekupujete mačku vo vreci.

Čítať ďalej...

Keď staviate dom, uvažujte aj o budúcnosti

15.12.2017

Chcete riešiť záhradu na mieru? To je ideálny prístup. Veľa ľudí v minulosti často prestavovala záhradu podľa toho, koľko práve mala, alebo tiež nemala peňazí. To samozrejme je vidieť na výsledku. Niečo iné je, keď všetko riešite naraz ako celok a máte k tomu pripravenú koncepciu, ako keď flikujete podľa momentálneho stavu vašej peňaženky. Ako si teda vytvoriť koncepciu?

Čítať ďalej...

Ako zraziť náklady na garáž na minimum?

8.12.2017

Poňali ste úmysel stavať garáž a známi vám to zhovárajú a vy si napriek tomu nedáte povedať? Možno majú vaši známi pravdu! Vydesilo vás to a prekvapilo? Skúste sa nad tým zamyslieť. Ak patríte medzi pečlivky, ktorí musia mať všetko úplne dokonalé, nebude pre vás stavba garáže žiadna sranda. Máte na seba maximálne nároky, ktoré je veľa ťažké splniť.

Čítať ďalej...

Vytvorte si zo záhrady útočisko pre celú rodinu

4.12.2017

Záhrada sa v súčasnosti stáva priestorom pre trávenie voľného času. Celá rodina ju využíva na najrôznejšie účely. Nie je najmenší dôvod na to, aby tu nenašli svoje vyžitie všetci členovia rodiny od malých detí, cez násťročné a ich rodičia až po seniorov. Každý tu objavia svoju zábavu. Ako takú záhradu zariadiť?

Čítať ďalej...

Chcete, aby sa váš dom stal reprezentatívnym sídlom?

17.11.2017

Určite ste boli napríklad v susednom Rakúsku, kde ste videli na vidieku i predmestiach väčších sídiel krásne upravené rodinné domčeky s perfektnou fasádou a hrantíky plnými muškátov či begónií a iných druhov kvetín. Popri tom rovnako dokonalé garáže i malé záhradné stavby, ktoré presvitajú cez plot. Našťastie aj u nás už je veľa rovnako upravených domčekov a záhrad.

Čítať ďalej...

K domu sa vám bude hodiť garáž aj pekné posedenie

12.10.2017

Dostavali ste rodinný dom, chalupu alebo chatu? Možno cítite, že zďaleka ešte nie je hotovo. Akokoľvek je hrubá stavba hotová, urobili ste aj omietky v prípade murované stavby, ešte stále nemožno povedať, že je všetko uzavreté. Čaká vás ešte veľa práce, aj keď si to možno ešte neuvedomujete.

Čítať ďalej...

Váš dom sa stáva vaším útočiskom

23.9.2017

Keď už investujete do stavby domu, iste chcete, aby bol krásny nielen dom samotný, ale aj všetko v jeho blízkosti. To isté platí aj vtedy, ak staviate chatu, chalupu. Nie je to len nocľaháreň, kam sa prídete najesť a vyspať po náročnom pracovnom dni. Chcete, aby ste sa tam cítili dobre.

Čítať ďalej...

Vytvorte krásne miesto na bývanie vo vašom dome

7.9.2017

Ako hodnotíte váš dom a jeho okolie? Určite váš rodinný dom alebo chata alebo chalupa nie je len pre prežitie a spanie. Naopak. Určite chcete vytvoriť skutočný dom, čo tiež znamená, že môžete využiť záhradu a celý dom. Takže sa zamerať na to, ako oklamať svoje okolie.

Čítať ďalej...

Hojdacie kreslá a siete ako skvelý doplnok nielen do pergoly

16.8.2017
 
Radi relaxujete a premýšľate o netradičnom doplnku na záhradu, terasu či verandu do záhradnej pergoly, zimné záhrady alebo aj bytu? Potom patríte medzi ideálne adeptmi pre obstaranie hojdacie siete alebo kreslá.
 

Čítať ďalej...

Akú vybrať výplň pre skleník?

8.8.2017
 
Pestovanie v skleníku prináša mnohé výhody. Ak ste sa rozhodli, že tiež chcete podporiť rast svojej zeleniny a predĺžiť jej vegetačné obdobie pomocou tohto prístrešku, čaká vás ešte rozhodnutí, z akého materiálu by mal skleník byť.
 

Čítať ďalej...

Využitie rámových a oblúkových montovaných hál

 
2.8.2017
 
Montované haly sa v komerčnej a priemyselnej sfére stávajú takmer fenoménom a stále viac podnikateľov im dáva prednosť pred zdĺhavú a nákladnou výstavbou nových budov a priestorov. Montované haly môžu poslúžiť prakticky v každom odvetví - často sú využívané ako sklady, hangáre, kancelárske budovy, výrobne a dielne, predajne a obchodné centrá, športoviská a podobne.
 

Čítať ďalej...

Z čoho postaviť opornú stenu v záhrade?

 25.7.2017
 
Oporné múry majú v záhradách celý rad funkcií - a to praktických i vizuálnych a estetických. Umožňujú získavať rovné plochy, vytvárajú v záhrade členitosť a je možné vďaka nim vykúzliť rôzne zákutia, terasy, predely a podobne. Z čoho však opornú stenu v záhrade postaviť?
 

Čítať ďalej...

Čo je potrebné rozhodnúť pred stavbou pergoly?

 
19.7.2017
 
Rozhodli ste sa, že svoj pozemok obohatíte o krásnu záhradnú pergolu alebo altánok? Ešte než sa pustíte do samotnej realizácie, čaká vás celá rada rozhodnutia, ktorých dôležitosť neradno podceňovať.

Čítať ďalej...

Alternatíva pre parkovanie v podobe plachtovej garáže

13.7.2017
 
Ak premýšľame o bezpečnom parkovania vozidla, väčšinou nás ako prvé napadne klasická garáž. Ak nemáte dostatok priestoru, finančných prostriedkov alebo času na realizáciu, začneme uvažovať o alternatíve v zmysle napríklad otvoreného prístrešku na auto. Málokoho však napadne variant v podobe plachtové garáže.
 

Čítať ďalej...

Výhody a nevýhody fóliovníka

6.7.2017
 
Obávate sa jarných alebo skoro jesenných mrazíkov, ktoré by mohli poškodiť vašu úrodu? Chcete urýchliť rast a zvýšiť výnos pestované zeleniny a rastlín? Riešenie môže byť hneď niekoľko. Väčšinu ľudí napadne ako prvý skleník. Ten však vždy nemusí byť ideálnou voľbou.
 

Čítať ďalej...

Záhradný altánok ochráni pred dažďom a slnkom

29.6.2017
 
Chcete si tiež užiť obed s priateľmi v záhrade bez prudkých slnečných lúčov alebo drobných kvapiek dažďa? Potom potrebuje plachtový záhradný altánok.

Čítať ďalej...

Aké materiály použiť na zimnú záhradu?

22.6.2017 
 
Zimné záhrady sú v poslednej dobe stále viac obľúbené a niet divu - možnosti využitia tohto priestoru sú značné. Môžu slúžiť pre relaxáciu, pestovanie rastlín, prijímanie návštev a stolovanie alebo tu môže byť napríklad umiestnený bazén a podobne.

Čítať ďalej...

Prečo si zvoliť radšej hotovú garáž miesto murovanej?

21.6.2017
 
Premýšľate o obstaranie garáže, v ktorej by bolo vaše vozidlo v bezpečí, ale zatiaľ vás odrádzali vysoké finančné a časové náklady a náročnosť stavby garáže? Riešením môže byť zakúpenie už hotové mobilné garáže, ktorá vám umožní ušetriť a pritom splní všetky požiadavky ako klasická murovaná garáž.
 

Čítať ďalej...

Hlavné výhody mobilného domu

20.6.2017
 
Mobilné domy sú na našom trhu pomerne krátko a mnohí si na ich prítomnosť ešte len zvykajú. Každopádne aj tak majú mnoho výhod, ktoré by vo všeobecnosti spoločnosť mala poznať, aby ich ihneď nezatracoval.

Čítať ďalej...

Lacné bývanie bez náročnej stavby - mobilné domy

19.6.2017
 
Čo sa ešte pred pár rokmi zdalo ako nemožné, je dnes bežnou alternatívou k bývaniu. Dnes si vlastný dom môžu zaobstarať aj mladí ľudia a prakticky bývať kdekoľvek potrebuj.
 

Čítať ďalej...

Mobilné domy ako alternatíva pre moderné a lacné bývanie

16.6.2017
 
Bývanie rieši mnoho mladých ľudí. Chcú síce bývať vo svojom, ale často nedostanú potrebnú pôžičku, hypotéku na to, aby si vlastné bývanie zaobstarali. Musí sa tak uspokojiť s bývaním v nájme, kde tak utráca len za to, že býva.
 

Čítať ďalej...

Ako si splniť sen o vlastnom bývaní

15.6.2017
 
Najčastejšie sa situácia objavuje u mladých osôb, ktoré sotva skončia školu, začnú pracovať a chceli by bývať vo vlastnom. Aby sa ľahšie osamostatnili, začnú bývať v nájme, kde ale dosť často platí toľko, že nie sú s to našetriť si na vlastné bývanie.
 

Čítať ďalej...

Sú vhodné mobilné domy na trvalé bývanie?

14.6.2017
 
Otázku, ktorú si kladie mnoho prípadných záujemcov o kúpu mobilného domu. Táto otázka automaticky vychádza z toho presvedčenia, pretože mobilné rodinné domy sa stávajú čím ďalej častejšie a ľudia sa na ne veľa pýtajú.

Čítať ďalej...

Mobilné domy ako trend modernej doby

13.6.2017
 
Možno trochu trúfalé tvrdenie, ale zase svojím spôsobom je aj takto možné mobilné domy chápať. Sú nadčasové a určené pre mladých, perspektívne osoby, ktoré chcú žiť po svojom a nechcú sa viazať príliš striktne.
 

Čítať ďalej...

Aké je bývanie v mobilnom dome?

12.6.2017
 
Mobilné domy sú trendom poslednej doby. Stáva sa, že sú stále viac vidieť, pretože umožňujú ľuďom bývať rýchlo a ľahko vo svojom za nízku obstarávaciu cenu.

Čítať ďalej...

Šanca na vlastný dom

 22.5.2017
 
Priemerné platy nedovoľujú ľuďom, aby si ľahko zaobstarali vlastné bývanie. Mladí ľudia, ktorí sotva začali pracovať, nemajú dosť prostriedkov, aby si zariadili kúpu vlastnej nehnuteľnosti a tak sú odkázaní na platenie nájmu.
 

Čítať ďalej...

Unikátny spôsob bývania - mobilné domy

19.5.2017
 
Mobilné domy sa stávajú pomaly súčasťou nášho bežného života. Snáď každý z nás už raz na vlastné oči taký dom videl, aj keď si to možno neuvedomil. Mobilné domy totiž vyzerajú presne ako klasické stavané dom.
 

Čítať ďalej...

Prečo si zaobstarať mobilný dom

18.5.2017
 
Sen o vlastnom bývaní sa dá pomerne ľahko splniť aj tým, čo veľa našetrené nemajú, ale napriek tomu chcú bývať vo svojom a moderne. Odpoveďou je totiž mobilný dom, moderný spôsob bývania.
 

Čítať ďalej...

Mobilné domčeky sú variantom pre pohodové bývanie

 
17.5.2017
 
Mobilné domčeky vzbudzujú rozporuplné emócie šírke celým spektrom populácie. Sú ľudia, ktorým sa variant páči, a sú tiež silní odporcovia takého bývania. Pričom je ale možné mobilný domček nazývať moderným a nadčasovým spôsobom bývania.
 

Čítať ďalej...

Mobilný dom je tiež možnosťou

16.5.2017
 
Často sa stáva, že mladí ľudia túžia po vlastnom bývaní, dosť často tiež po vlastnom dome, ale buď nemajú dostatok peňazí na kúpu, alebo čas na výstavbu a tiež majú obavy, že sa počas krátkej doby môžu sťahovať za prácou. Býva tak v drahých prenájmoch a zbytočne tak míňa.
 

Čítať ďalej...

Popularita montovaných hál stúpa

 
15.5.2017
 
Dôvodom, prečo sú montované haly tak populárne je predovšetkým dôležitý fakt, že napĺňajú potreby moderných, rýchlo sa rozvíjajúcich firiem. Montované haly sú stále viac žiadané.
 

Čítať ďalej...

Veľké výhody montovaných hál

11.5.2017
Montované haly sú často vyhľadávané majiteľovi väčších firiem, ktorí potrebujú útočisko pre výrobu a tiež skladisko materiálu či výrobkov. Nech sú dôvodu rôzne, je spájajúcej, že sú často vyžadované montované haly pre rýchlosť, za ktorú je možné halu postaviť.
 

Čítať ďalej...

Montované haly - skvelé riešenie pre moderné firmy

10.5.2017
 
Montované haly sú na súčasnom trhu veľmi atraktívnym tovarom. Využívajú ich najmä firmy, a to ako na výrobu, tak pre uskladnenie tovaru, ktoré vyrábajú, alebo dováža.
 

Čítať ďalej...

Kedy je vhodné vybrať montovanú halu

9.5.2017
 
Montované haly sú populárne a v posledných rokoch veľa často montované. Je to predovšetkým preto, že sú rýchlo postavené a ide o veľké haly, ktoré je následne možné premiestniť.
 

Čítať ďalej...

Prednosti montovaných hál

 
5.5.2017
 
Súčasná doba vyžaduje rýchlo reagovať, zvlášť v podnikaní je tento fakt nesmierne dôležitý. Dnešná doba tiež požaduje presun výroby a skaldi podľa aktuálnej situácie a tak je potrebná byť po všetkých smeroch mobilný.

Čítať ďalej...

Prečo montovanú halu?

3.5.2017
 
V dnešnej dobe je potrebné rýchlo reagovať na dopyt a ponuku. Moderný spôsob podnikania je o rýchlosti a tak tiež je potrebné vytvoriť podnikateľské miesto behom chvíle. Montované haly sú tak vhodným riešením pre firmy, ktoré haly potrebujú.
 

Čítať ďalej...

Prečo voliť montovanú halu?

3.5.2017
 
V dnešnej dobe je potrebné rýchlo reagovať na dopyt a ponuku. Moderný spôsob podnikania je o rýchlosti a tak tiež je potrebné vytvoriť podnikateľské miesto behom chvíle. Montované haly sú tak vhodným riešením pre firmy, ktoré haly potrebujú.

Čítať ďalej...

Montované haly ako riešenie pre firmy

2.5.2017
 
Moderná doba žiada tiež moderný spôsob riešenia aj pre podnikanie. Ak firma potrebuje výrobné alebo skladové haly, je ideálnou možnosťou nechať si postaviť montovanú halu.

Čítať ďalej...

Aké môžu byť hotové garáže

 
28.4.2017
 
Moderný spôsob bývania a zariaďovania je rýchly. Aj preto existuje mnoho spôsobov, ako si bývanie zariadiť rýchlo a dobre. Vhodnou variantom sú hotové domčeky, ale aj hotové garáže.
 

Čítať ďalej...

Prednosti hotových garáží

 
27.4.2017
 
V dnešnej dobe si je možné vybrať a zakúpiť online i garáž. Až sa to zdá scestné, potom je tvrdenie síce trochu nadnesené, ale nie nemožné. Hotové garáže sú stále viac populárne.

Čítať ďalej...

Sú vhodné hotové garáže

26.4.2017
 
Hotové garáže sú používané už niekoľko rokov, v poslednej dobe sa však začali hojne vyrábať pevné z materiálu odolných tak, že dokonale konkurujú murovaným garážam. Dokonca ich môžu přestihnout.
 

Čítať ďalej...

Voľba garáže

24.4.2017

 
K domu tak nejako neodmysliteľne patrí aj garáž, teda dom pre auto a iné motorové vozidlá. Garáž však nie je nutné stavať. Moderné garáže sa kupujú už hotové.
 

Čítať ďalej...

Hotovú alebo klasickú garáž

20.4.2017
 
Voľba možnosti postaviť garáž vlastnými silami alebo kúpiť hotovú garáž môže rozhodnúť niekoľko faktorov, ktoré sú. Hotové garáže majú dosť výhod, ktoré je potrebné pri výbere spomenúť.

Čítať ďalej...

Druhy hotových garáží

19.4.2017
 
Vďaka moderných technológiám aj postupom, je dnes možné prakticky čokoľvek. A aj to, čo sa zdá nemožné. Ešte nedávno by to bolo brané ako nemožnosť, ale dnes je naozaj možné mať napríklad hotovú garáž pre svoje osobné auto dokonca do dvadsiatich štyroch hodín.
 

Čítať ďalej...

Hotová garáž na auto - rýchla stavba a ďalšie výhody

18.4.2017
 
V súčasnosti je potrebné mať ako súčasť svojho domu aj garáž na vozidlo. Niekoľko desiatok rokov späť sa návrhy na domu nerobili automaticky aj s garážou, dnes je tomu inak. S garáží sa počíta.

Čítať ďalej...

Skladové kontajnery - na čo slúži

 
13.4.2017
 
Slovo kontajner vzbudzuje v mnohých ľuďoch skôr menej negatívne emócie, spojené so zápachom a nečistotou. Lenže to je nepriame vyloženie si prekladu.

Čítať ďalej...

Lacné vírivej vane sú populárne

11.4.2017
 
Mať vlastné vírivú vaňu a užiť ju s partiou priateľov, alebo pri romantických chvíľach vo dvojici je dokonalou chvíľkou. Nie však každý vydá zo svojho finančného rozpočtu veľkú časť peňazí, ktorá tak pokryje náklady na obstaranie vírivé vane. Aj tu je ale riešenie.
 

Čítať ďalej...

Výber vhodnej vírivky

10.4.2017
 
Vírivka je populárnym prvkom moderných domácností a nie je tak divu, že je stále viac žiadaná a vyhľadávaná. Dnes je možné, vďaka mobilným vírivým vám, aby ju mali všetci, ktorí o ňu majú záujem.

Čítať ďalej...

Záhrada ako dôležité miesto pre skleník

 7.4.2017
 
Každý správny pestovateľ by mal mať na svojej záhrade tiež vhodný skleník. To dodá rastlinám a plodinám potrebný komfort a pestovateľmi tak zaistí úrodu.
 

Čítať ďalej...

Moderné skleníky pre záhradu

6.4.2017
 
V dnešnej dobe ľudia opäť hľadajú možnosti, ako si vypestovať vlastné plodiny na svojom pozemku. V mnohom im túto cestu uľahčia moderné skleník z odolného polykarbonátu.
 

Čítať ďalej...

Záhradný skleník je vhodný pre každú záhradu

 
5.5.2017
 
Na záhradách pri moderných domov je bežné mať aj priestor pre pestovanie vlastnej zeleniny, alebo iných plodov. Žiada si to moderná doba a tiež spôsob života. Skleníky na záhradu určite patrí.
 

Čítať ďalej...

Vhodné skleníky aj pre balkóny 4.4.2017

4.4.2017
 
Majiteľov mestských bytov už nemusí trápiť fakt, že sa kvôli obmedzenému priestoru nemôžu zaobstarať skleník a na svojom pozemku, alebo skôr na balkóne svojho bytu nemôžu pestovať plody. Moderné mini skleníky sú práve určené do obmedzených priestorov.
 

Čítať ďalej...

Pergoly ako prvok k modernému domu

 
3.4.2017
 
V posledných rokoch si ľudia zveľaďujú svoje domovy, alebo skôr záhrady. Pergoly sú tak prvkom, ktorý sa tak k tomuto faktu hodí najviac. Môžu mať niekoľko typov prevedenia a byť zastrešené alebo nezastrešenej.
 

Čítať ďalej...

K čomu môžu zložiť záhradné domčeky

 Záhradné domčeky sú na záhrade dnes bežnou záležitosťou. Nahrádzajú hospodárske budovy, ale aj náraďovne a mnohé iné.

Čítať ďalej...

Moderné stojany na drevo ku krbu

 
Čím ďalej častejšie je vidieť, že ľudia kupujú krby a kachle a doma tak kúri drevom. To je pomerne lacná varianta, ktorá ale so sebou nesie aj fakt, že je potreba takej kurivo nutné uskladniť.
 

Čítať ďalej...

Drevník je pre uloženie dreva ideálne

 
Prístrešky na drevo sú super, ale predsa len je pre uskladnenie dreva vhodnejšie dřevník. Moderné drevníky sú rozsiahle, s pevnými stenami a tiež celkovú odolnosťou proti vonkajším vplyvom.
 

Čítať ďalej...

Ako uskladniť drevo

Moderná doba navracia steru, dobrý spôsob kúrenia a to priamo v krbe, kachliach pomocou dreva. Lenže tým je tiež potreba uskladniť niekde drevo, ideálne na celú zimu.
 

Čítať ďalej...

Čo je potrebné mať nutne k bazénu

Bazén na záhrade nie je dnes nič neobvyklé. Ak ste teda majiteľom bazénu, nemalo by k nemu schádzať potrebné vybavenie.
 

Čítať ďalej...

Bazény na záhradu patrí

 
Moderný dom má modernú záhradu a na tu patrí bazén. V dnešnej dobe je to bežná súčasť.
 

Čítať ďalej...

Plechové záhradné domčeky

 
Udržať poriadok na záhrade je oveľa jednoduchšie so záhradným domčekom. Na výber je dnes z mnohých prevedení, lacnejšie varianty je možno hľadať v oblasti plechových záhradných domčekov.
 

Čítať ďalej...

Prémiové zahradní domky

Vybrať správny domček na záhradu nie je niekedy ľahké rozhodovanie. Keď je ale vyžadovaná skutočná kvalita, výber bude patriť prémiovým záhradným domčekom.
 

Čítať ďalej...

Druhy záhradných domčekov

Na záhradu patrí správne aj záhradný domček. Pre niektoré domy možno zbytočné, však moderné domčeky už nemajú väčšinou priestor pre umiestnenie záhradného náčinia.

Čítať ďalej...

Prečo si zaobstarať markízu

 
 Na výber z tieniacej techniky na dnešnom trhu je dosť, ale predsa len dosť často ľudia volia markízy, pretože poskytujú flexibilné využitie a predovšetkým sú aj vzhľadné a jednoduché na ovládanie.

Čítať ďalej...

Drevená garáž

Garáže nemusí byť len búda na vozidlo, ale aj krásna stavba, ktorá tak trochu bude budiť dojem, že ide o stavbu celkom inú, než je garáž.

Čítať ďalej...

Výhody drevených altánov

Prístrešok na moderné záhrade sa vždy hodí mať. Bude tak miestom odpočinku, relaxu a posedenie s priateľmi i rodinou. Navyše sú altány brané ako ozdoba záhrady.
 

Čítať ďalej...

Druhy pergol, ktoré sú bežne na trhu

Pergola je definovaná ako ľahká stavba, ktorá slúži k vedeniu popínavých rastlín. Dnes však má klasická pergola mnoho iného využitia.
 

Čítať ďalej...

Aké bývanie vybrať pre psa

Pes je najlepším priateľom človek, preto by pre neho každý správny chovateľ mal zaobstarať vhodný prístrešok, aby sa aj pes mal kam uchýliť, mal svoje miesto.
 

Čítať ďalej...

Přístřešek na auto má mnoho výhod

Dnes se většina odborníků shoduje v tom, že pro malé pozemky se více hodí přístřešky pro auto, než garáže. A to i v případě, že se nám garážování auta zdá vhodnější, především v zimě, kdy ráno nemusíte seškrabávat z oken námrazu.

Čítať ďalej...

Požadavky na přístřešek pro koně

Ustájení koní je velmi důležité. Jednou z variant jak ukrýt koně před nepřízní počasí je přístřešek pro zvířata. Jak má přístřešek správně vypadat, aby plnil správně svou funkci?

Čítať ďalej...

Ponuka pergol | Ponuka prístreškov na autá | Altány | Prístrešky na drevo  | Kotce pro psy | Mobilní domy | Opěrné zdi | Domčeky | Hliníkové pergoly | Zimní zahrady |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l