sk   en     de    pl    ru 

KONTAKTY 0850 150 151 | 905 934 579

Vyhľadávanie

Fotografie dodaných garáží a prístreškov

Pre virtuálne prehliadky dodaných garáží stačí kliknúť TU

Hliníkový prístrešok One Trade ® typ KC, montáž v ukážkovom centre

 pergola

Nemecká plechová montovaná garáž s omietkou vo veľkosti 6x8m, prevedenie - rovné steny s plochou strechou a tými sekčnými vrátami (výrobca Siebau GmbH)

plechova garaz vario osnice

Hliníkový prístrešok One Trade ®, typ KCR v čiernej farbe

přístřešek

Betónová dvojgaráž so sekčnými vrátami (výrobca Rekers GmbH)

betonove garaze dvojgaraz

Prístrešok na auto - výrobca Siebau GmbH (akčný model)

pristresek na auto siebua

Hliníkový prístrešok One Trade ®, typ KRB

hliníkové přístřešky a zastřešení

Nemecký oceľový prístrešok s uzamykateľným boxom - showroom Tehovec

přístřešek s uzamykatelným boxem Siebau

Alu hliníkový prístrešok One Trade ® série My Lish, akciová zľava 20% - teraz len za

přístřešek

Radové betónové garáže - výrobca Rekers GmbH

radove betonove garaze rekers

Hliníkový prístrešok One Trade ® ihneď po montáži

halama

Betonové prefabrikované garáže, akciový model - výrobca Rekers GmbH

betonove garaze foto

Nemecký oceľový prístrešok na auto, výrobca Siebau GmbH

přístřešek na auto

Hliníkový prístrešok One Trade ® typ KC v čiernej farbe

hliníkové zastřešení na auto

Oceľový prístrešok na auto Siebau GmbH, manželia Benešovi - Liberec

přístřešek na auto ocelový

Prístrešok na dve autá v kombinácii s betónovou garážou - výrobca Rekers GmbH a Siebau GmbH

betonová garáž Rekers

 

 betonové garáže

přístřešek sekční vrata

 • foto pred a po osadení a ďalej po montáži prístreškov pre dve vozidlá

Nemecká betónová garáž s podlahou Rekers GmbH - pán Knotek

 • pred a po osadení

betonová garáž Knotek betonová garáž Knotek po osazení

Nemecký moderný veľkopriestorový prístrešok na dve autá - manželia Kriegerbeckovi Plzeň

 • Manželia Kriegerbeckovi z Plzne vyriešili problém s nepríjemným zimným škrabaním a odpratávaním snehu tým, že si zaobstarali moderné Carport na dve autá. Ešte pred samotným dodaním sme manželom zrealizovali kompletnú pokládku zámkovej dlažby na ploche o rozlohe cca 150m2. Pokládka dlažby bola o to náročnejšia, že sme realizáciu zabezpečovali tak ako nám to počasie dovolilo. Doba montáže prístrešku dva dni, investície cca 130 000 Kč. Dodaním prístrešku sa manželia navždy zbavili problému s odpratávaním snehu. A v letných mesiacoch s horúčavou vnútri zaparkovaného vozidla. Manželia Kriegerbeckovi boli natoľko spokojní, že si objednali montovanú plechovú garáž nemeckého výrobcu Siebau.

moderní přístřešek na auto

přístřešek na auto  montáž přístřešku 

montované garáže 2

montované garáže 3 montované garáže 1

Plechovej garáže s omietkou, rovné steny, Praha

 • Montáž plechovej dvojgaráže so štruktúrovanou omietkou nám trvala iba deň. Plechovú garáž sme sme nekotvili do vopred pripraveného základu, ale do betónových obrubníkov s tým, že spevnené plochy budeme realizovať hneď na jar, akonáhle bude počasie prívetivejšie. Ukážka postupu montáže.

plechové garáže montované

boční stěna plechová garáž  montáž garáže

Nemecká betónová garáž s podlahou Rekers v kombinácii s dodatočnou realizáciou dreveného prístrešku - manželia Tragerovi Načeradec

 • Manželia Tragerovi mali želanie si k svojmu novému rodinnému domu zaobstarať garáž, kde by parkovali svoje auto. V ideálnom prípade mala garáž poslúžiť aj ako miesto, kde by bolo možné v prípade potreby zlého počasia tráviť čas s ich priateľmi. Po dlhom výbere došli k riešeniu v podobe prefabrikovanej garáže v kombinácii s dreveným prístreškom na auto. Garáž s prístreškom je iba pár metrov od ich domu, takže prístrešok využívajú ako miesto na posedenie s priateľmi. Farba vonkajšie omietky garáže, tašiek a lazúra farby dreva je v rovnakých farbách ako ich rodinný dom. Garáž s prístreškom tak splnila ich predstavy. Cena realizácie v prevedení na kľúč iba 240 000 Kč.

neradec - betonov gar rekers s devnm pstavkem 6 x 6

Nemecká plechová garáž Siebau s prístreškom, Brandýs nad Labem

 • Manželia Ledničtí mali veľké problémy s parkovaním svojich dvoch áut. Rozhodli sa teda vec riešiť zbúraním starej garáže a obstaraním garáže novej. Ich voľba padla na nemeckú kvalitu v podobe plechovej garáže s omietkou v kombinácii s prístreškom Siebau. Pred samotnou montážou novej garáže sme manželom pomohli demontovať ich starú garáž a vykonali sme potrebnú stavebnú pripravenosť vo forme základov pre ukotvenie novej garáže. Manželia Ledničtí boli s výsledkom natoľko spokojní, že si objednali kompletnú realizáciu nového plotu a zámkovú dlažbu okolo ich rodinného domu.

plechová garáž Siebau Raumsysteme akce Lednický 

 • Pôvodnú starú plechovú garáž sme demontovali a odviezli do výkupu. Výkupná cena staré garáže 3.200,- Kč nás prekvapila.

plechová garáž Seibau Raumsysteme akce Lednický původní garáž  demontáž plechové garáže

Plechové garáže Siebau v kombinácii s prístreškom na auto, Mukařov

 • Pani Dostálová potrebovala vyriešiť problém s parkovaním áut. Po konzultácii s naším pracovníkom sa rozhodla pre zostavu nemeckých plechových garáží Siebau RAUMSYSTEME. Pred samotnou montážou sme pani Dostálovej z Mukařova zrealizovali kompletnú pokládku zámkovej dlažby pred garáže. Doba realizácie: 4 dni zámková dlažba + 1 deň montáž garáží.

Plechová veľkopriestorová garáž Siebau, Praha

 • Montáž montovanej garáže 9x6mm sa sekčných bránou a automatickým pohonom na diaľkové ovládanie nám trvala necelé 2 dni.

Velkoprostorová montovaná garáž

Plechové garáže Siebau v kombinácii s prístreškom na auto, Tehovec

 • Ukážka veľmi populárnej plechovej zostavy garáže a oceľového prístrešku Siebau. Montáž trvala iba 1 deň, plnohodnotné parkovanie pre 2 autá, záruka 10 rokov.

praha vchod plechov gar se stnm seibau

Plechové garáže s vonkajšou omietkou Siebau, Vrchlabí

 • Manželia Hartmanovi mali garáž s kôlňou, tá im ale v roku 2012 zhorela. Potrebovali rýchlo vyriešiť vzniknutú situáciu s parkovaním ich auta. Najmä ale potrebovali niekam uskladniť potrebné náradie. Rozhodli sa pre dodávku montovaných garáží Siebau. Dôvodom bola výrazne nižšia cena v porovnaní s bežným spôsobom výstavby. Dodávkou nemeckých plechových garáží s omietkou manželia ušetrili vyše 250 000 Kč v porovnaní so stavbou murovaných garáží.

vrchlab plechov gar siebau

Lacná plechová poľská stavba "búda" 2,4 x2, 4m vrátane montáže za bezkonkurenčnú cenu

 • Tu sme realizovali pre zákazníka dodávku najlacnejších plechových stavieb za bezkonkurenčných necelých 9 000 Kč.

levná garáž

Lacné poľské garáže Wojstal

 • Ukážka populárne garáže zo segmentu najlacnejších poľských garáží na trhu. Poľské plechové garáže patrí do najlacnejšieho segmentu garáží, ktoré dodávame a sú vhodné najmä pre skladovanie náradia, veľmi často je montujeme na stavby. Ceny poľských plechových garáží začínajú už od 8,5 tis. Sk vrátane montáže. Montáž prebieha spravidla okolo 1 hod. Lacné poľské garáže neodporúčame do oblastí s vyšším výskytom snehu. Kvalita poľských garáží zodpovedá ich veľmi nízkej cene.

levná garáž

Drevený moderný prístrešok na dve autá nemeckého výrobcu Carportwerk GmbH

dřevěný přístřešek

Betónové garáže Rekers s prístreškom Siebau

 • Pán Lipka sa na nás obrátil so žiadosťou o dodaní dvoch betónových garáží. Jedna garáž s prístreškom a jedna samostatná garáž. V čase, keď nás pán Lipka kontaktoval, jeho nový montovaný dom ešte nestál. Keď sme sa pýtali pána lipka, prečo si vybral našu spoločnosť, jeho odpoveď bola nasledujúca. Keď som dostal cenu za stavbu dvoch garáží priamo od výrobcu resp. dodávateľa montovaného domu, bola cena rádovo o státisíce vyššia ako dodávka od Vašej firmy. Celkové náklady na dodanie dvoch samostatných hotových garáží od Vašej spoločnosti vrátane jedného prístrešku tj parkovanie pre tri autá vrátane automatickej sekčnej brány ľahko presiahla čásktu 300 tisíc Kč. Tým, že som si vybral dodávku hotových garáží, som ušetril min. 200 tisíc Kč.

betonov_gar_s_pstekem

Použitie betónových prefabrikovaných modulov Rekers pre účely mobilnej kancelárie

 • V tomto prípade sme použili betónové moduly pre účely mobilných kancelárií. Zadaním celého projektu bolo vytvorenie mobilných kancelárií, ktoré budú spĺňať moderné požiadavky a to ako svojím designom, tak aj nákladmi na prevádzku. Celková doba realizácie bola 12 dní v prevedení na kľúč. Betónové moduly Rekers sa dodatočne zateplili, vykonala sa montáž okien a dverí, vonkajších roliet, hliníkové pergoly, prístrešku.

 • Najskôr sme zaistili osadenie modulov prostredníctvom žeriavu. 

 

osazení betonové garáže

 • Betónové moduly ihneď po osadení žeriavom

 

 • V ďalšej fáze sme osadili otvory oknami a dverami. Viackomorová okná s izolačnými trojsklami.

betonová garáž

 • Vzhľadom k tomu, že na požiadavku na minimálne tepelné straty, sme celý plášť zateplili 10cm izolantom. Z čelnej strany modulov sme namontovali hliníkovú pergolu, ktorá bude plniť fukcii markízy. Pretože sú mobilné kancelárie umiestnené v mieste, kde hrozí nebezpečenstvo krádeže, boli dodatočne namontované vonkajšie rolety, ktoré zníži riziko neoprávneného vniknutia.

zateplení garáže

 • Finálny stav po úpravách: fasáda, vonkajšie rolety, čelné pergola.

betonová garáž uvnitř

 • Mobilné kancelárie boli doplnené o bočný prístrešok. Celková doba realizácie bola 12 dní. Cena výstavby v prevedení na kľúč podľa rozsahu už od 205 tis českých korun. Celá stavba je mobilná, s možnosťou presunu. A nie je založená na základovej doske. Moduly sú položené na pilotoch. Betónové moduly možno využiť aj na účely: skladu, predajne...

betotová garáž jako kancelář

Plechová garáž Siebau s nadstavbovým prístreškom, Uhlířské Janovice

 • Investorka pani Šauerová mala o svojom zámere jasno. Chcela zrealizovať parkovanie pre svoje auto a ďalej vytvoriť priestor, kde by bolo možné uložiť záhradné náradie a ďalšie veci. Po konzultácii s naším poradcom padla voľba na kvalitnú plechovú nemeckú garáž s prístreškom. Pred samotnou dodávkou garáže sme pani Šauerové v Uhlířských Janovicích zrealizovali komplentú stavebnú pripravenosť pre montáž garáže. Súčasťou stavebných úprav bola aj pokládka zámkovej dlažby. Výberom nemeckej plechové garáže s prístreškom pani Šauerová ušetrila viac ako 150 českých korun. Doba výstavby jeden deň - montáž garáže a prístrešku + tri dni pokládka zámkovej dlažby.

2012-10-25_12.07.37

Nemecký oceľový prístrešok na auto Siebau

 • Kompletná dodávka prístrešku na jedno vozidlo so stenovými výplňami. Záruka 10 rokov, celková cena realizácie 60 tis. Kč.

carport_1

Betónové garáže Rekers, prevedenie dvojgaráž Praha

 • Dodávka dvoch betónových modulov "garáží" bola realizovaná pre stavebnú firmu, ktorá zabezpečovala stavbu rodinného domu v katastri Praha východ. Hlavným dôvodom, prečo stavebná firma nerealizovala stavbu garáží sama, bola cena. Majiteľ stavebnej firmy si ľahko spočítal, že, aj keď bude stavať garáže prostredníctvom jeho firmy, nie je možné, aby dosiahol na tak nízku cenu pri porovnateľnej kvalite. Rozdiel v jeho prípade predstavoval minimálne 30% ceny s tým, že dodávka garáží bola výrazne rýchlejšia ako stavba.

20092011252

Betónové garáže s podlahou Rekers, prevedenie Vario 6x9mm

 • Dôvodov, prečo si vybral pán Hájek dodávku prefabrikovaných garáží, bolo hneď niekoľko. Hlavným dôvodom bola výrazne nižšia cena v porovnaní s ponukami miestnych firiem na stavbu murovanej garáže. Rozdiel dodávky hotové garáže a stavby murované garáže predstavoval bezmála pol miliónu korun českých. Ďalším dôvodom bola vysoká kvalita prevedenia. Osadenie garáží trvalo necelé štyri hodiny a ihneď po osadení pán Hájek zaparkoval v novej garáži obe svoje autá.

pelhmov - betonov dvojgar typ vario 6 x 6

pelhimov - betonov dvojgr typ vario 6 x 6 ii

Prístrešok na auto Siebau

 • Prípad pani Damovej z Říčan pri Prahe nie je ojedinelý. Vzhľadom k tomu, že disponujú s manželom dvoma autami, boli nútení riešiť parkovanie pre ďalšie vozidlo. Nechceli stavať ďalšiu garáž, ktorá by sa im na pozemok ťažko vošla. Po dôkladnom zvažovaní sa rozhodli pre dodávku vzdušného, otvoreného prístrešku nemeckej firmy Siebau. Stavba trvala necelý deň s tým, že pred samotnou montážou sme pani Damovej zrealizovali základové pätky do ktorých sa prístrešok kotví.

pseek_na_auto_Siebua

Plechové garáže Siebau v kombinovanom prevedení s prístreškom na ďalšie auto

 • Nemecké montované garáže Siebau s vonkajšou omietkou.

02112012052

Plechová garáž Siebau s nadstavbovým prístreškom Siebau

 • Pán Sibřina z Mníšku pod Brdy potreboval postaviť novú garáž. Poptal teda niekoľko najbližších stavebných firiem, aby mu spracovali rozpočet na stavbu takejto garáže. Najnižšia ponuka, ktorú dostal v prevedení na kľúč, bola na sumu 270 tis. Kč. Takáto suma pre neho bola neprijateľná. Po návšteve nášho ukážkového centra mohol sám porovnať všetky možné typy garáží. Pán Sibřina si vybral nemeckú plechovú garáž s prístreškom Siebau. Celková investícia pána Sibřiny vrátane montáže necelých 90 tisíc Kč.

Fotografie0007

Betónové garáže Rekers zapustené do zeme

 • Zákazník sa na nás obrátil s prianím dodaní hotových garáží, ktoré by dodatočne zasypal zeminou u svojho nového rodinného domu. Rozpočet od stavebnej firmy, ktorá mu stavala dom, mal na sumu 1 mil Kč. Naša dodávka na kľúč predstavovala úsporu vo výške 450 tis.! Spoločne s manželkou si pohodlne vybrali odtieň farby sekčných vrát, farbu madiel a ďalšieho príslušenstvá. Osadenie garáží na miesto nebolo s ohľadom na veľmi zlú dostupnosť jednoduché. Vďaka takmer 100 tonovému žeriavu všetko dopadlo na výbornú. Zákazník týmto riešením ušetril niekoľko stoviek tisíc korún. Garáže boli dodatočne na mieste izolované a zasypané zeminou.

tin - betonov dvojgar exklusiv 6 x 6m zaptn do zem

Nemecká betónová garáž Rekers s podlahou v kombinácii s dreveným prístreškom

 • Manželia Markovi si zaobstarali nový dom s tým, že garáž nebola súčasťou domu. Ich voľba bola dodanie hotovej betónovej garáže Rekers. Po osadení garáže sme dodatočne zrealizovali drevený nadstavbový prístrešok. V porovnaní s bežnou murovanou výstavbou Markovi ušetrili vyše 200 tisíc Sk. Doba výstavby: štyri hodiny trvalo samotná osadenie garáže + 5 dní stavba dreveného prístrešku.

vojkov betonov gar s pstekem rekers

Betónová prefabrikovaná garáž s podlahou,  Praha

 • Pán Burič sa na nás obrátil s tým, že potrebuje zabezpečiť parkovanie pre svoje vozidlo v samotnom centre Prahy. Po konzultácii o možných variantoch sa pán Burič rozhodol objednať Nemecku betónovú garáž Rekers. Dôvodov jeho voľby bolo niekoľko: nižšia cena v porovnaní s bežnou výstavbou (úspora min. 80 000 Sk) a hlavne bezstarostnosť. Klient si podľa svojich predstáv vybral garáž, všetko ostatné sme zaistili my. Súčasťou našich služieb v tomto prípade bola aj kompletná stavebná pripravenosť a pokládka zatrávňovacích dlaždíc.

osazeni_betonove_garaze_specialem_4

Betónové radové garáže Rekers, Ústí nad Orlicí

 • Dodávka týchto radových garáží bola realizovaná pre súkromného podnikateľa z Ústí nad Orlicí. Dôvod, prečo si vybral práve garáže Rekers, boli o 30% nižšie obstarávacie náklady, bezúdržbovosť a predovšetkým maximálna kvalita nemeckých garáží. Radové garáže bude pán Chudačik prenajímať.

PIC_0100

Betónové moduly Rekers použitie ako kancelária

 • Cieľom tejto realizácie bolo vytvoriť plnohodnotnú kanceláriu z prefabrikovaných modulov Rekers. Kancelária má celkovú plochu cca 35 m2. Vznikla spojením dvoch najpopulárnejších veľkostí 2ks 3x6m - zastavaná plocha 36m2. Betónové moduly boli osadené oknami a dverami, zateplené a realizovala sa valbová strecha. Doba realizácie iba 9 dní.
 • Ukážka použitia 2 ks betónových prefarikovaných modulov pre stavbu plnohodnotnej kancelárie.

betonove garaze

 • Vnútri kancelárie nespoznáte, že sa jedná o mobilnú stavbu primárne určenú pre garáže.

betonové moduly jako kancelář

 • Na fotografii je veľmi dobre vidieť spojenie dvoch modulov prostredníctvom stredovej priečky.

ukázka betonových modulů

Betónová garáž Rekers - Litoměřice

 • V tomto prípade vlastnil zákazník p. Záveský starú garáž, ktorá už nezodpovedala jeho požiadavkám. Pustil sa teda do jej demolácie. Keď dostal cenový rozpočet od niekoľkých miestnych firiem na stavbu novej garáže, nemohol tomu uveriť. Najnižšia cenová ponuka na stavbu murovanej garáže začínala na sume 230 000 Kč. Preto hladal ďalej a dozvedel sa o variante dodávky hotové garáže na kľúč priamo z výrobného závodu z Nemecka za takmer polovičné náklady. Bolo rozhodnuté a vybral si dodávku garáže Rekers. Tu môžete sami posúdiť, ako všetko dopadlo.

 

2012-11-30_12.59.43

Lacné poľské garáže Wojstal, doba montáže cca 1,5 hod, cena s montážou 12 000 Kč

 • Jedná sa o garáže, sklady za veľmi výhodné ceny. Vhodné sú najmä na skladovanie záhradného náradia, ako skladové kontajnery na stavbu...

levná garáž

Betónová garáž s podlahou Rekers, Vrchabí

vrchlab betonov gar rekers

Betónové garáže Rekers, Šestajovice u Prahy

13102011305

Betónové garáže Rekers, Kopřivnice

2012-09-27_10.53.49

 

IMG_5639

osadenie betónovej garáže Rekers transportným špeciálom - Mníšek pod Brdy

Betónová garáž s podlahou Rekers, Líbeznice u Prahy

 • Pán Kněz hľadal vhodné riešenie parkovaní vozidla k jeho novému domu v obci Líbeznice u Prahy. Vyberal z niekoľkých riešení, ale finálna voľba padla na dodávku garáže Rekers. Hlavným dôvodom bolo to, že nechcel tráviť niekoľko mesiacov času stavbou murovanej garáže. Pán Kněz dodávkou nemeckej betonovej garáže s podlahou ušetril vyše 80 000 Kč a mesiace svojho času. 

2012-11-06_14.30.01

Montovaná veľkopriestorová garáž Siebau GmbH s rozmerom 6 x 9m. 

plechová garáž Siebau montovaná garáž Siebau

carport_3

Montáž veľkopriestorového prístrešku Siebau na 2 autá

IMG_4576

Montáž skladovacieho kontajnera Siebau

IMG_4533

Radové garáže

ukzkov_centrum

Ukážkové centrum garáží, prístreškov, záhradných domčekov neďaleko Říčan pri Prahe

tehovec designov psteek carportwerk ii

Tehovec - dizajnový prístrešok pre auto Carportwerk

IMG_5583

Nadstavbový prístrešok na auto k betónovej garáži Siebau RAUMSYSTEME

Fotografie0008 Fotografie0009

Plechová garáž Siebau Štandard pred a po montáži

praha vchod plechov dvojgar siebau

Praha východ - plechová garáž s prístreškom Seibau + plechová dvojgaráž Siebau

siebau2_2

Osadenie plechového prístrešku Siebau vo Frýdku-Místku

praha betonov dvojgar rekers s dodatenm zasteenm

Praha - betónová dvojgaráž Rekers s dodatočným zastrešením

carport_2

Prístrešok na auto Siebau so stenovými výplňami

 

estajovice - psteek na dv auta siebau

Šestajovice - prístrešok na dve autá Siebau

golf drive zahradn domek siebau

Golf Drive - záhradný domček Siebau

tehovec kurck koutek siebau

Fajčiarsky kútik Siebau

st nad orlic kaskdy betonov gare rekers

Ústí nad Orlicí - kaskády betónové garáže Rekers

praha vchod - plechov domek 9 x 3m siebau

Praha východ - plechový domček 9 x 3m Siebau

praha psteek se stnm siebau

Pelhřimov - prístrešok na auto Siebau

praha - psteek na auto siebau

pelhimov psteek na auto siebau

Praha - prístrešok na auto siebau

petice plechov gar siebau ped pestice plechov gar siebau po monti

Přeštice - plechová garáž Siebau pred a po montáži

02112012050

Plechová garáž s omietkou Siebau

any psteek na auto ii

Šestajovice - prístrešok na dve autá Siebau

golf drive zahradn domek siebau

Golf Drive - záhradný domček Siebau

jablonec nad nisou plechov dvojgar siebau

Jablonec nad Nisou - plechová dvojgaráž Siebau

marinsk lzn - betonov gar rekers rozen 325m

Mariánské Lázně - betónová garáž Rekers rozšírená šírka 3,25m

mlad boleslav plechov zaptn gar siebau

Mladá Boleslav - plechová zapustená garáž Siebau

mukaov - plechov gare se stnm 9 x 6m siebau

Mukařov - plechové garáže sa státím 9 x 6m Siebau

levné plechové garáže Wojstal levné plechové garáže

Lacná plechová garáž so sedlovou strechou - pred a po montáži

Fotografie0003 Fotografie0005

Lacná plechová garáž so sedlovou strechou a výklopnými vrátami, v prevedení s plochou strechou

levn plechov eurogar levn plechov eurogar se sedlovou stechou

Lacná plechová Eurogaráž a Lacná plechová Eurogaráž so sedlovou strechou

levn pozinkov gar s barv ral plechov gar sieba se sedlovou stechou

Lacná pozinkovaná garáž vo farbe RAL a Plechová garáž Siebau so sedlovou strechou

Ponuka pergol | Ponuka prístreškov na autá | Altány | Prístrešky na drevo  | Kotce pro psy | Mobilní domy | Opěrné zdi | Domčeky | Hliníkové pergoly | Zimní zahrady |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l