sk   en     de    pl    ru 

KONTAKTY 0850 150 151 | 905 934 579

Vyhľadávanie

Emailová objednávka

Objednávky zasielajte na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.   Nezabudnite prosím uviesť telefónne spojenie. . 

Telefonická objednávka

Telefonické objednávky - denne od 8-17 hod:  

Tel.: +421 903 749 084

Tel.: +421 908 989 729

Jednoduché a rýchle objednanie po telefóne, stačí uviesť dodaciu adresu.

E-shop

Vybrané produkty si môžete objednať priamo v našom inernetovom obchode 

logo hobbytec

Osobný odber

Ak máte náš sklad v dosahu, je možný po telefonickej dohode alebo potvrdenej emailovej objednávke osobný odber v našom výdajnom sklade.

Adresa výdajného skladu:
U Mototechny 87
251 62  Tehovec - Praha východ
(Exit z diaľnice D1 - Říčany)

Adresa ukážkového centra:
U Mototechny, zjazd golf Tehovec (priamo pri hlavnej ceste smer Kutná Hora)
251 62  Tehovec - Praha východ
(Exit z diaľnice D1 - Říčany)

Ak si neviete rady, pokračujte podľa krokov nižšie:

1) Výber produktu

Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem. Ak nemáte vybraný presný typ, zašlite nám svoju predstavu o ňom, pomôžeme vám nájsť ten správny.

Ak sa rozhodujete medzi niekoľkými výrobkami, rozmery a ďalšími parametrami, zašlite nám svoje požiadavky na základe ktorých sa budete rozhodovať.

2) Kontaktujte predajcu

Kontaktujte niektorého z našich predajcov, ktorý Vám pomôže pri výbere správneho riešenia. Kontaktovať nás môžete buď telefonicky na linke: 273 139 500 alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

Samozrejme môžete zaslať email konkrétnemu predajcovi alebo na kontaktnú emailovú adresu:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

3) Cenová ponuka

Niektorý z našich regionálnych manažérov Vám spracuje na základe Vašich požiadaviek a predstáv cenovú ponuku. Vzhľadom k našej najširšej ponuke produktov Vám regionálny predajca môže spracovať niekoľko možností prevedení v rôznych cenových reláciách od niekoľkých svetových výrobcov. 

4) Konzultácie ponuky

Ponuku s vami prekonzultujeme a ak to bude možné, upravíme tak, aby pre vás bola čo najvýhodnejší, dohodneme termín prípadné schôdzky, dodanie ... 

5) Možnosť návštevy najväčšieho ukážkového centra v ČR

Chcete si pred objednaním vybranú pergolu či prístrešok prezrieť na vlastné oči, pozrieť sa aj na ďalšie produkty v našej ponuke? Navštívte, najlepšie po dohovore, naše ukážkove centrum v ČR. Máte to do showroomu ďaleko? Navštívte ho online - cez virtuálnu prehliadku. 

6) Konzultácie u zákazníka a výber najvhodnejšieho variantu

Po dohovore vás navštívime, osobne s vami všetko preberieme, doladíme podrobnosti, pomôžeme s výberom vhodného produktu či riešenie a načrtneme ďalší postup. 

7) Objednávka a úhrada zálohy

Po objednaní uhradíte zálohu v dohodnutej výške (prípadne stanovené podľa sadzobníka záloh) - v hotovosti alebo prevodom na účet. Na tomto základe vám výrobok dodáme vo vopred stanovenom termíne. Potom doplatíte zvyšnú sumu. 

8) Príprava pre montáž

Montáž pergol a prístreškov sa spravidla vykonáva na vopred pripravené základy, návod na ich realizáciu obdržíte spoločne s objednávkou, alebo si ho stiahnete z webu vo forme PDF. 

9) Dodanie vrátane montáže alebo montáž svojpomocne

Pokiaľ si vyberiete montáž svojpomocne, tovar odošleme prostredníctvom kuriérskej služby a doplatok uhradíte dobierkou.

Ak si budete priať dodávku na kľúč (tzn. vrátane montáže), dopravu zaistí naša firma a montáž vykonáme priamo u Vás.

 

Ponuka pergol | Ponuka prístreškov na autá | Altány | Prístrešky na drevo  | Kotce pro psy | Mobilní domy | Opěrné zdi | Domčeky | Hliníkové pergoly | Zimní zahrady |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l